Clubkampioenschappen 2015

Klik hier voor de foto’s


Minioren 1 en 2

 

in deze categorie kwamen 3 zwemmers uit.

Bij de meisjes Jenthe , Robin en bij de jongens Dennis.

Omdat Dennis de vlinderslag niet heeft gezwommen kon hij helaas ook geen clubkampioen worden, maar voor zijn eerste wedstrijd heeft hij een prima prestatie neergezet.

Robin zwom voor het eerst een wedstrijd mee won ook meteen de 1e slag , de 25 meter rugslag. Voor Jenthe was het haar 2e wedstrijd en zij wist dan ook de ander 3 slagen te winnen.

Punten totaal : Robin 108,86 en met een punten totaal van 102.68 is Jenthe de clubkampioen.

 

                                               Minioren 3 en 4

 

Bij de meisjes  hadden we 4 zwemsters : Diwa,Sanne,Wietske en Floortje.

Hier werd niet door iedereen alle 4 de afstanden gezwommen en helaas waren er ook diskwalificaties wat betekend geen tijd.

Diwa  zwom 4 afstanden had geen diskwalificatie  met een punten totaal van 193.52 is Diwa de clubkampioen

 

Bij de jongens hadden we 3 zwemmers : Kaan, Jévon , em Denzell.

Het was een goede onderlinge  strijd bij deze jongens maar helaas  Kaan en Jévon zwommen geen vlinderslag  waardoor ze beide geen aanspraak meer konden maken op de titel.

Maar over de 3 wel gezwommen afstanden zetten ze een geweldige prestatie neer

Kaan verbeterde zich met  8,7 seconde sinds december maar Jévon had zelfs een tijdsverbetering van 28,9 seconde .

Denzell zwom  alle 4 de afstanden had geen diskwalificatie met een punten totaal van 249.62 is Denzell de clubkampioen

 

Meisjes minioren 5/ junioren 1

 

Hier gingen 4 zwemster met elkaar de strijd aan : Veerle , Elif, Annabel en Lotte

Veerle zwom op alle 4 de afstanden een beter tijd dan in december en op sommige slagen ook nog een pr.

Elif liep in december nog tegen diskwalificaties aan maar nu zwom ze keurig de 4 afstanden.

Annabel zwom op 3 van de 4 afstanden sneller dan in december , en verbeterde op 1 afstand haar pr.

Lotte zwom in december nog 2 afstanden maar nu ging ze er echt voor en zwom alle afstanden zonder diskwalificatie uit.

Punten totaal :

Lotte 282.43 , Annabel 182.28 ,  Elif 181.82 en met een punten totaal van 177.07 is Veerle de clubkampioen

 

                                               Jongens minioren 5/6

 

Hier hadden 5 deelnemers waarvan 3 met een dagstart en allemaal zwommen ze de 4 afstanden ,  Bram, Bart, Coen, Joren en Mika

Het was vooraf te verwachten dat de strijd tussen Bram en  Bart zou gaan omdat dat de meest ervaren zwemmers zijn .

Helaas behaalde Coen een diskwalificatie , deed Joren super zijn best en ook Mika in zijn 1e wedstrijd deed super zijn best en kwam er zonder diskwalificatie vanaf.

Bram won alle 4 de afstanden en dus …..

Punten totaal:

Mika 257.33 ,  Joren 233.43 , Bart 198.76 en met een punten totaal van 177.30 is Bram de clubkampioen

 

Meisjes junioren 2 /3

 

Hier zwom het wel bekende ploegje meiden : Esmee, Danique, Hasse,Kim Rebecca en Sanne H

Deze 5 meiden komen elkaar steeds tegen in de meeste wedstrijden.

Vooraf werd al gedacht dat Esmee kampioen zou worden maar de strijd achter haar is steeds in volle gang en je weet maar nooit een foutje is zo gemaakt.

Voor iedereen was er minimaal 1 PR tijdens deze kampioenschappen en ook voor alle meiden was er een totaal tijdsverbetering ten opzichte van december.

Wat al verwacht werd bleek zo te zijn Esmee won alle 4 de afstanden en dus…..

Punten totaal:

Sanne H 400.76 , Kim 371.31 , Rebecca 370.42 , Hasse 366.07 , Danique 356.79 en met een punten totaal van 321.23 is Esmee de clubkampioen

 

                                               Jongens junioren 1 /2

 

Hier zwommen de wel bekende jongens Rolf, Sjoerd en Yoran  maar ze kregen gezelschap van  Joris.

Ook hier werd vooraf al vanuit gegaan dat Rolf kampioen zou worden en dus ging het hier meer om de PR`S

Joris deed het hier echt super op 3 van de 4 afstanden haalde hij een dubbel PR ( zowel op de 50 als de 100 meter ), helaas was hij in december nog gediskwalificeerd op de vlinder anders was ook daar een super pr uit gekomen.

de tijdsverbetering Joris in 1 wedstrijd : 83 seconden  , en dus een traktatie voor de trainers J

schoolslag : 50 meter 8 seconden , 100 meter 15 seconden, vrije slag : 50 meter 6 seconde . 100 meter 20 seconden , rugslag 50 meter 11 seconden , 100 meter 23 seconden.

Wat al werd verwacht bleek ook zo te zijn Rolf won de 4 afstanden en dus ….

Punten totaal:

Joris 444.50, Yoran 362.45, Sjoerd 313.04 en met een punten totaal van 289.60 is Rolf de clubkampioen .

 

                                               Meisjes Jeugd1 / 2

Al jaren zwemmen hier dezelfde meiden : Lise, Esmeralda, Ilse , Anouk en Eline G

Vooraf is het hier nooit te voorspellen wie er gaat winnen , maar met de vorm van de laatste tijd werd Anouk als winner getipt.

4 overwinningen zat er voor Anouk niet in , op de vlinderslag die  gewonnen werd  door Ilse behaalde zij een 3e plaats.

Zou het dan toch nog spannen worden ….

Punten totaal :

Eline G 348.90 , Ilse 316.90 , Lise 315.29 , , Esmeralda 310.36 en met een punten totaal van 300.22 is Anouk de clubkampioen.

 

                                               Jongens junioren 3 / 4

Hier hadden we slecht 1 deelnemer Jonathan.

Om clubkampioen te worden had hij maar 1 opdracht , alle 4 de afstanden zonder diskwalificatie uit zwemmen.

Hij voldeed aan die opdracht en met een punten totaal van 469.77 is Jonathan de clubkampioen

 

 

       Senioren Dames

 

Door verschillende afzeggingen waren er maar 3 zwemsters , Doris, Merel , Amber.

De strijd om het clubkampioenschap zou gaan tussen Doris en  Merel omdat Amber geen 4 afstanden zwom.

Beide dames behaalde de tijden die gezwommen waren in december niet en dus hing het van de vorm van de dag af.

Met 4 overwinningen voor Doris was het duidelijk.

Punten totaal:

Merel 350.36 , en met een punten totaal van 327.97 is Doris de clubkampioen

 

                                               Senioren Heren

In de laatste categorie zwommen 4 zwemmer 4 afstanden , Robin ,Jeremy, Luc en Job en 1 zwemmer 2 afstanden Leon

Vooraf was hier niet te voorspellen wie er clubkampioen zou worden.

Robin zwom 4 keer boven zijn tijd van december en dus zouden Job en Jeremy een gooi naar de titel kunnen doen.

Luc behaalde een diskwalificatie en viel dus af voor de titel.

Leon zwom 2 afstanden , net als in december en kon geen clubkampioen worden , met een PR van 4 seconde op de 100 rug en een PR van 3 seconden op de 100 vrij en een tijd onder de 3 minuten hij zette wel een super prestatie neer. De Totaal verbetering ten opzichte van december was voor hem 16.98 seconden.

Punten totaal :

Jeremy 315.47 , Job 292.19, en met een punten totaal van 277.50 is Robin de clubkampioen

 

dan de beste tijdsverbetering.

Dit is in 4 categorieën , minioren, junioren , jeugd en senioren en jongens en meisjes door elkaar.

Om hier voor in aanmerking te komen moet je zowel in december als in juni 4 afstanden gezwommen hebben en niet gediskwalificeerd zijn.

Dus als je er niet tussen staat dan heb je of niet alles gezwommen , niet beide keren gezwommen of helaas een keer gediskwalificeerd.

 

 

Minioren:

Denzell D: 276.14 J :249.62 -26,52
Bart D : 201.66 J : 198.76 -2.9
Annabel D : 185.82 J : 182.93 -2.35
Bram D : 201.66 J : 198.76 + 1.21

 

Junioren :

Sanne H D : 428,69 J : 400.76 –      27.93
Yoran D : 384.98 J : 362.45 –      22.53
Hasse D : 381.96 J : 366.07 –      15.89
Rebecca D : 385.50 J : 370.42 –      15.08
Danique D : 368.30 J : 356.79 –      11,51
Kim D : 381.37 J : 371.31 –      10.06
Veerle D : 186.55 J : 177.07 –      9.48
Sjoerd D : 318.89 J : 313.04 –      5.85
Esmee D : 324.51 J : 321.23 –      3.28

 

Jeugd :

Esmeralda D : 329.63 J : 310.36 –      19.27
Lise D : 320.26 J : 315.29 –      4.97
Eline D : 343.57 J : 348.90 +5.33
Anouk D : 292.83 J : 300.22 + 7.39
Ilse D : 309.05 J : 316.90 + 7.85

 

Senioren :

Job D : 297.99 J  : 292.19 –      5,8
Robin D : 274.40 J : 277.50 +3.1
Jeremy D : 305.09 J : 315.47 +10.38
Doris D : 316.12 J : 327.97 +11.85
Merel D : 336.15 J : 350.36 +14.21